NOVINKA - LET(D)NÍ KNIHOVNIČKA

15.06.2016 12:02

Literární osvěžení pro návštěvníky hluckého koupaliště

V letošním roce čeká na návštěvníky hluckého koupaliště, kteří rádi čtou, malé překvapení. U vchodu za branou byla začátkem června instalována nová letní knihovnička – přesněji let(d)ní knihovnička, která je napěchována romány, dětskou literaturou i časopisy. Zájemci, jež se chtějí v letních horkých dnech osvěžit četbou, si mohou zajít do ledničky knihy půjčit, vyměnit, nebo třeba i odnést domů dočíst.

Let(d)ní knihovnička vznikla za podpory města. Od dubna byla na sběrných dvorech poptávána vyřazená lednice. Až díky firmě KOVOSTEEL Recycling, s.r.o., která darovala vyřazenou lednici, se ji podařilo získat. Pak stačila ochota hluckého stolaře Víta Habarty, který let(d)ní knihovničku vybavil policemi. O slušivý kabátek ve formě polepu se postaral Tomáš Mátl. Po těchto malých úpravách nám již nic nebránilo naplnit let(d)ní knihovničku literaturou.

Věříme, že vám knihovnička zpříjemní horké letní dny.